Zadbaj o swoją energię
Zadbaj o swoją duszę

Wszystko jest energią

Twoje myśli, intencje, doświadczenia. Wszystko co robisz, mówisz ma swoje konsekwencje. Przez lata Twojego życia i przez pokolenia Twojej rodziny zebrałeś pokaźny bagaż doświadczeń i doznań. Jak dbasz o higienę swojej energii? Jak dbasz o komfort swojej duszy?

Przekonaj się

Dowiedz się jak zadbać o higienę swojej energii. Jak mieć życie pełne witalności, świadomości i wglądu. Naucz się jak radzić sobie z negatywną energią. Jak czerpać siłę i doświadczenie. Dowiedz się jak pełniej i szczęśliwiej przeżyć swoje życie!

Trening Duchowy 

Jest to system stworzony z kilku narzędzi, który polega na odnajdywaniu i oczyszczaniu zapisanych w podświadomości negatywnych programów. Terapeuta pracuje wahadłem łącząc się z Wyższym Ja klienta i odczytuje na specjalnych arkuszach wzorce, które determinują jego zachowania, odczucia i reakcje na różne sytuacje.   Programy, wzorce, archetypy i negatywne energie badane są w kontekście relacji rodzinnych, partnerskich jak i zdarzeń i ról odgrywanych w poprzednich wcieleniach. Klient otrzymuje niezbędne informacje do przeanalizowania problemu i uświadomienia sobie jego źródła, dzięki czemu następuje proces uzdrowienia. Już pierwsza sesja odblokowuje połączenie z Wyższym Ja, dzięki czemu trafniej odczytujemy od niego sygnały i ważne informacje. Terapię duchową stosujemy w odniesieniu do wszystkich sfer życia człowieka: jego związków, rodziny i pracy.

letusgrow

Jeśli masz do nas pytanie, lub po chcesz nas lepiej poznać, to zapraszamy do kontaktu i dodania nas na portalach społecznościowych.

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

NAPISZ DO NAS

Jeśli tylko masz pytanie lub po prostu chcesz porozmawiać o współpracy, to koniecznie do nas napisz.

Wysyłanie

Copyrights protected ©2018 LetUsGrow | Kontakt
Business & Personal Branding: GrandBrand

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?