O NAS

Mamy zaufanie do siebie i naszej pracy 

Wiele technik duchowych mówi o tym, że nie powinno się ich łączyć ze sobą. My staramy się ten pogląd zmieniać, łącząc Numerologię, Trening Duchowy, Coching, Psychologię oraz Duchowe narzędzia, aby stworzyć system który holistycznie wpływa na:

(c)iało, (u)mysł, (d)uszę, (b)iznes i (e)mocje.

Jeśli do nas przyjdziesz podzielimy się z Tobą naszą wiedzą dotyczącą następujących kwestii :

  • Ciało i dieta – jesteś tym co jesz i jak jesz. Jak suplementacja może wpłynąć na twoje zdrowie i samopoczucie.
  • Nowoczesną psychologię, Coching, NLP np. Mapę celów Twojego życia na rozbudowanym poziomie.
  • Narzędzia biznesowe, na przykład do budowania swojej marki osobistej.
  • Techniki które łączą ducha i materię, np. Psychonumerologię, czyli jak nasze imiona i nazwiska wpływają realnie na nasze życie.
  • Duchowość i praca z Wyższą Jaźnią (Nadświadomością) i poprzednimi wcieleniami z których mogą również wynikać traumy naszego obecnego życia. Liniami rodowymi (ojca, matki), gdzie mogły powstać wzorce przenoszone z pokolenia na pokolenie, które w dzisiejszych czasach są nieaktualne lub nawet szkodliwe.

Czasem jest tak, że zrobiłeś wszystko co w twojej mocy. Zastosowałeś techniki NLP, psychoanalizę, coaching,  medytacje, Theta healing, rytuały szamańskie, Helingera, Radykalne Wybaczanie, Dwupunkt, Biofidbeck, hipnozę i inne i nadal coś Cię blokuje, nie pozwala pójść dalej z tym czego pragniesz, wtedy może czas popracować z duszą i jej poprzednimi wcieleniami (Trening Duchowy), lub innymi narzędziami duchowymi, których mamy cały wachlarz. Takie holistyczne podejście pozwoli Ci dokonać(CUD)u B-e w twoim życiu. Wiem, że mierzymy wysoko, jednak sami jesteśmy zafascynowani jak to działa w naszym życiu, małżeństwie, rodzicielstwie, pracy, biznesie, relacjach i wakacjach.

Terapia duchowa służy przede wszystkim do oczyszczania negatywnych programów (czyli wzorców) zapisanych w podświadomości oraz ciele fizycznym. Pod wpływem tych programów, często nieświadomie kreujemy swoje życie oraz relacje międzyludzkie w sposób szkodliwy dla naszego rozwoju w szerokim rozumieniu. Oczyszczamy programy pracując z Wyższym Ja (nadświadomością) terapeuty oraz klienta, posługując się wahadłem i zestawem arkuszy z różnymi zagadnieniami duchowymi. Po zbadaniu wzorców oraz stopnia oddziaływania na różne sfery naszego życia uświadamiamy sobie źródła naszych problemów, a następnie skutecznie je transformujemy.

Ewa Rok-Żarska

Zajmuję się numerologią od ponad 16 lat. Zgłębiałam wiedzę uczestnicząc w kursach u wybitnych mistrzów różnych dziedczin numerologii (m.in.: Gladys Lobos, Małgorzata Brzoza, Teresa Zambrzuska) i zbierając doświadczenie w pracy z klientami w wielu miastach Polski oraz w Anglii i na świecie. Portret numerologiczny był często pierwszym krokiem w pracy terapeutycznej. Sama borykając się z depresją i bulimią przez wiele lat, spotkałam na swej drodze numerologa (Danuta Rok), która zharmonizowała moją kartę numerologiczną. Odzyskałam wtedy wewnętrzną siłę  i wiarę w pełne uzdrowienie duszy i ciała.  Następnym milowym krokiem na mojej ścieżce duchowej było poddanie się duchowej terapii SRT (“Spiritual Response  Therapy” Roberta Dezlera.). Odczuwając ogromne uwolnienie od negatywnych energii i programów zaczęłam z jeszcze większą mocą transformować swoje życie w zgodzie z pragnieniami duszy. Mając takie narzędzia, jesteśmy w stanie uzdrowić każdy zakamarek psychiki i wprowadzić harmonię pomiędzy duszą, ciałem i umysłem. Dopiero wtedy nasze życie może ulec zmianie, bo tak naprawdę staję się zwierciadłem naszego wewnętrznego stanu.

Wadim Żarski

Od 6 lat współtworzę narzędzie Psychonumerologii i Treningu Duchowego wraz z moją żoną. Fascynuje mnie ludzka  psychika i poszukiwanie najbardziej efektywnych metod w rozwoju osobistym. Największą motywacją do intensywnej pracy w sferze ducha i psychiki  stała się choroba nowotworowa mojej mamy oraz odejście trzech bliskich mi osób . Ukończyłem wtedy zaawansowane kursy Metody Silvy (Zbigniew Królicki) oraz terapii duchowej SRT – Spiritual Response  Therapy Roberta Dezlera Irena Herbert i Anna Swenson). Z moją partnerką Ewą osiągnęliśmy niesamowite efekty na płaszczyźnie duchowej i fizycznej pracując intensywnie w czasie ciąży, w trakcie samego porodu oraz  bezpośrednio z naszą córeczką Sonią. Dzięki temu oczyściliśmy  bardzo trudne blokady  w harmonijnym wzrastaniu na ścieżce duchowej. Własnymi doświadczeniami i sprawdzonymi metodami dzielimy się z innymi ludźmi, aby odzyskali nadzieję na szczęście i zdrowie kiedy stosowanie wyłącznie konwencjonalnych metod nie przyniosło pożądanych efektów w ich życiu. Pokażemy Ci, jak wprowadzić i utrzymywać stan harmonii w swoim wnętrzu, w swoich relacjach i w całym swoim życiu. Aby osiągnąć jeszcze większe efekty w naszej pracy w 2014 skończyłem szkolenie NLP (Paweł Jan Mróz) uzyskując tytuł Coacha, Trenera i Mówcy Publicznego. Byłem aktywnym asystentem merytorycznym w Polskiej Akademii NLP. Kolejnym krokiem było skończenie szkoleń biznesowych z zakresu Wystąpień Biznesowych, Sprzedaży, Lidertship’u i tak dzisiaj ważnej Marki Osobistej. W 2018 ukończyłem szkolenia Quantum Leap T.Harv’a Ecker’a (m.in: Train The Trainer, Enlightened Warrior).  A moim marzeniem do którego sukcesywnie krok po kroku się zbliżam to zostanie światowym mówcą publicznym i biznesowym.

NAPISZ DO NAS

Jeśli tylko masz pytanie lub po prostu chcesz porozmawiać o współpracy, to koniecznie do nas napisz.

Wysyłanie

Copyrights protected ©2019 LetUsGrow | Kontakt
Business & Personal Branding: GrandBrand

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account