O NAS

Mamy zaufanie do siebie i naszej pracy 

Wiele technik duchowych mówi o tym, że nie powinno się ich łączyć ze sobą. My staramy się ten pogląd zmieniać, łącząc Numerologię, Trening Duchowy, Coching, Psychologię oraz Duchowe narzędzia, aby stworzyć system który holistycznie wpływa na:

(c)iało, (u)mysł, (d)uszę, (b)iznes i (e)mocje.

Jeśli do nas przyjdziesz podzielimy się z Tobą naszą wiedzą dotyczącą następujących kwestii :

  • Ciało i dieta – jesteś tym co jesz i jak jesz. Jak suplementacja może wpłynąć na twoje zdrowie i samopoczucie.
  • Nowoczesną psychologię, Coching, NLP np. Mapę celów Twojego życia na rozbudowanym poziomie.
  • Narzędzia biznesowe, na przykład do budowania swojej marki osobistej.
  • Techniki które łączą ducha i materię, np. Psychonumerologię, czyli jak nasze imiona i nazwiska wpływają realnie na nasze życie.
  • Duchowość i praca z Wyższą Jaźnią (Nadświadomością) i poprzednimi wcieleniami z których mogą również wynikać traumy naszego obecnego życia. Liniami rodowymi (ojca, matki), gdzie mogły powstać wzorce przenoszone z pokolenia na pokolenie, które w dzisiejszych czasach są nieaktualne lub nawet szkodliwe.

Czasem jest tak, że zrobiłeś wszystko co w twojej mocy. Zastosowałeś techniki NLP, psychoanalizę, coaching,  medytacje, Theta healing, rytuały szamańskie, Helingera, Radykalne Wybaczanie, Dwupunkt, Biofidbeck, hipnozę i inne i nadal coś Cię blokuje, nie pozwala pójść dalej z tym czego pragniesz, wtedy może czas popracować z duszą i jej poprzednimi wcieleniami (Trening Duchowy), lub innymi narzędziami duchowymi, których mamy cały wachlarz. Takie holistyczne podejście pozwoli Ci dokonać(CUD)u B-e w twoim życiu. Wiem, że mierzymy wysoko, jednak sami jesteśmy zafascynowani jak to działa w naszym życiu, małżeństwie, rodzicielstwie, pracy, biznesie, relacjach i wakacjach.

Terapia duchowa służy przede wszystkim do oczyszczania negatywnych programów (czyli wzorców) zapisanych w podświadomości oraz ciele fizycznym. Pod wpływem tych programów, często nieświadomie kreujemy swoje życie oraz relacje międzyludzkie w sposób szkodliwy dla naszego rozwoju w szerokim rozumieniu. Oczyszczamy programy pracując z Wyższym Ja (nadświadomością) terapeuty oraz klienta, posługując się wahadłem i zestawem arkuszy z różnymi zagadnieniami duchowymi. Po zbadaniu wzorców oraz stopnia oddziaływania na różne sfery naszego życia uświadamiamy sobie źródła naszych problemów, a następnie skutecznie je transformujemy.

Współpracujemy i należymy do następujących organizacji:

Misja Klubu Integracji Europejskiej

Celem Klubu jest integracja środowiska biznesu w jednoczącej się Europie. Europie będącej wyzwaniem. Europie, za którą trzeba nadążyć, gdyż bezustannie się zmienia. To wyzwanie także dla środowiska biznesu. Jak skorzystać z szans. Z otwierających się rynków. Z funduszy europejskich… Jak radzić sobie z zagrożeniami. Z rosnącą konkurencją. Z koniecznością dostosowania się do nowych europejskich regulacji…

 

NBC to organizacja założona w 2018 roku przez pasjonatów ewolucji przedsiębiorczości w Polsce. Celem naszego działania jest łączenie przedsiębiorców z całego kraju i wsparcie w rozwoju ich biznesu poprzez przekazywanie wiedzy oraz klientów z rekomendacji. Kierujemy się filozofią mówiącą, że strategiczne relacje buduje się konsekwentnie i długofalowo – dlatego też wyznajemy zasadę wzajemnego wsparcia oraz przestrzegamy standardów “poważnego networkingu dla poważnych przedsiębiorców”.

 

Wizją E!stilo jest poprawa jakości życia ludzi we wszystkich jego aspektach. Dzięki rozwojowi cywilizacji mamy coraz więcej wygód – jednak z jakiegoś powodu cierpi na tym jakości życia mierzona poczuciem szczęścia, harmonii i równowagi w życiu czy dobrym stanem zdrowia. Nie musi tak być. Wystarczy zdobyć odpowiednią wiedzę i mieć motywację do działania.

Żyć e!stilo to żyć zdrowo i naturalnie. Czy jest coś cenniejszego niż zdrowie? Ono jest podstawą naszego życia. Ponieważ daleko odeszliśmy od natury – problemy zdrowotne zaczynają doskwierać większości z nas. Nie jesteśmy w tej sytuacji bezradni i zdani jedynie na środki farmakologiczne. Aby być zdrowym potrzebujemy powrotu do natury. W magazynie E!stilo promujemy holistyczną drogę do zdrowia która wiedzie poprzez aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także (a może przede wszystkim) poprzez pracę ze świadomością, która jest źródłem wszystkiego i decyduje o wszystkim.

 

Ewa Rok-Żarska

Zajmuję się numerologią od ponad 16 lat. Zgłębiałam wiedzę uczestnicząc w kursach u wybitnych mistrzów różnych dziedczin numerologii (m.in.: Gladys Lobos, Małgorzata Brzoza, Teresa Zambrzuska) i zbierając doświadczenie w pracy z klientami w wielu miastach Polski oraz w Anglii i na świecie. Portret numerologiczny był często pierwszym krokiem w pracy terapeutycznej. Sama borykając się z depresją i bulimią przez wiele lat, spotkałam na swej drodze numerologa (Danuta Rok), która zharmonizowała moją kartę numerologiczną. Odzyskałam wtedy wewnętrzną siłę  i wiarę w pełne uzdrowienie duszy i ciała.  Następnym milowym krokiem na mojej ścieżce duchowej było poddanie się duchowej terapii SRT (“Spiritual Response  Therapy” Roberta Dezlera.). Odczuwając ogromne uwolnienie od negatywnych energii i programów zaczęłam z jeszcze większą mocą transformować swoje życie w zgodzie z pragnieniami duszy. Mając takie narzędzia, jesteśmy w stanie uzdrowić każdy zakamarek psychiki i wprowadzić harmonię pomiędzy duszą, ciałem i umysłem. Dopiero wtedy nasze życie może ulec zmianie, bo tak naprawdę staję się zwierciadłem naszego wewnętrznego stanu.

Dla Ciekawskich osób które interesują się:

Struktogramem:
Czerwony – 10
Zielony – 11
niebieski – 11

Frisem:
Sposób myślenia: Partner
Sposób działania: Idealista

Dynamiką Bogactwa:
Dynamo – Deal Maker

Astrologią:

10.15 rano 18.08.1978 Warszawa

Słońce: Lew
Księżyc: Wodnik
Merkury: Lew
Wenus: Waga
Mars: Waga
Jowisz: Ryby
Saturn: Panna
Uran: Skorpion
Neptun: Strzelec
Pluton: Waga
Ascendent: Waga
Medium Celi: Rak

Numerologią:

Ewa Rok (nie mam bierzmowania)

Pierwszy zestaw imion do harmonizacji 2002:
Chrisstina Katarzyna Miriamm Lilli Kamilla

Druga zmiana 2004:
Jin

Trzecia 2006:
Mag Sue

Czwarta 2008:
Amelia Ligia

Piąta 2012
Rubin Zoa

Szósta 2014
Żarska

Siódma 2014:
Feria Aris

Ósma 2019
Surja Perli

Wadim Żarski

Od 6 lat współtworzę narzędzie Psychonumerologii i Treningu Duchowego wraz z moją żoną. Fascynuje mnie ludzka  psychika i poszukiwanie najbardziej efektywnych metod w rozwoju osobistym. Największą motywacją do intensywnej pracy w sferze ducha i psychiki  stała się choroba nowotworowa mojej mamy oraz odejście trzech bliskich mi osób . Ukończyłem wtedy zaawansowane kursy Metody Silvy (Zbigniew Królicki) oraz terapii duchowej SRT – Spiritual Response  Therapy Roberta Dezlera Irena Herbert i Anna Swenson). Z moją partnerką Ewą osiągnęliśmy niesamowite efekty na płaszczyźnie duchowej i fizycznej pracując intensywnie w czasie ciąży, w trakcie samego porodu oraz  bezpośrednio z naszą córeczką Sonią. Dzięki temu oczyściliśmy  bardzo trudne blokady  w harmonijnym wzrastaniu na ścieżce duchowej. Własnymi doświadczeniami i sprawdzonymi metodami dzielimy się z innymi ludźmi, aby odzyskali nadzieję na szczęście i zdrowie kiedy stosowanie wyłącznie konwencjonalnych metod nie przyniosło pożądanych efektów w ich życiu. Pokażemy Ci, jak wprowadzić i utrzymywać stan harmonii w swoim wnętrzu, w swoich relacjach i w całym swoim życiu. Aby osiągnąć jeszcze większe efekty w naszej pracy w 2014 skończyłem szkolenie NLP (Paweł Jan Mróz) uzyskując tytuł Coacha, Trenera i Mówcy Publicznego. Byłem aktywnym asystentem merytorycznym w Polskiej Akademii NLP. Kolejnym krokiem było skończenie szkoleń biznesowych z zakresu Wystąpień Biznesowych, Sprzedaży, Lidertship’u i tak dzisiaj ważnej Marki Osobistej. W 2018 ukończyłem szkolenia Quantum Leap T.Harv’a Ecker’a (m.in: Train The Trainer, Enlightened Warrior).  A moim marzeniem do którego sukcesywnie krok po kroku się zbliżam to zostanie światowym mówcą publicznym i biznesowym.

Dla Ciekawskich osób które interesują się:

Struktogramem:
Czerwony – 13
Zielony – 12
niebieski – 7

Frisem:
Sposób myślenia: Zawodnik
Sposób działania: Idealista

Dynamiką Bogactwa:
Dynamo – Star

Astrologią:

8.55 rano 8.02.1981 Warszawa

Słońce: Wodnik, dwadasamsa – Panna
Księżyc: Baran
Merkury: Ryby
Wenus: Wodnik
Mars: Ryby
Jowisz: Waga
Saturn: Waga
Uran: Skorpion
Neptun: Strzelec
Pluton: Waga
Ascendent: Baran
Medium Celi: Koziorożec

Numerologią:

Wadim Piotr Żarski (nie mam bierzmowania)

Pierwszy zestaw imion do harmonizacji 2006:
Jan Chrisstian Vadim Lucius Peter
Jack

Druga zmiana 2012:
Jin

Trzecia 2013:
Rotus

Czwarta 2014:
Sisil Miq

Piąta 2017
Karol Rufus Girless

Szósta 2019
Serbius

NAPISZ DO NAS

Jeśli tylko masz pytanie lub po prostu chcesz porozmawiać o współpracy, to koniecznie do nas napisz.

Wysyłanie

Copyrights protected ©2019 LetUsGrow | Kontakt
Business & Personal Branding: GrandBrand

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account