O MNIE

Mam zaufanie do siebie i swojej pracy

Wiele technik duchowych mówi o tym, że nie powinno się ich łączyć ze sobą. Staram się ten pogląd zmieniać, łącząc Numerologię, Trening Duchowy, Psychologię oraz Duchowe narzędzia, aby stworzyć system który holistycznie wpływa na:

(c)iało, (u)mysł, (d)uszę, (b)iznes i (e)mocje.

Jeśli do nas przyjdziesz podzielimy się z Tobą naszą wiedzą dotyczącą następujących kwestii :

  • Ciało i dieta – jesteś tym co jesz i jak jesz. Jak suplementacja może wpłynąć na twoje zdrowie i samopoczucie.
  • Techniki które łączą ducha i materię, np. Psychonumerologię, czyli jak nasze imiona i nazwiska wpływają realnie na nasze życie.
  • Duchowość i praca z Wyższą Jaźnią (Nadświadomością) i poprzednimi wcieleniami z których mogą również wynikać traumy naszego obecnego życia. Liniami rodowymi (ojca, matki), gdzie mogły powstać wzorce przenoszone z pokolenia na pokolenie, które w dzisiejszych czasach są nieaktualne lub nawet szkodliwe.

Czasem jest tak, że zrobiłeś wszystko co w twojej mocy. Zastosowałeś techniki NLP, psychoanalizę, coaching,  medytacje, Theta healing, rytuały szamańskie, Helingera, Radykalne Wybaczanie, Dwupunkt, Biofidbeck, hipnozę i inne i nadal coś Cię blokuje, nie pozwala pójść dalej z tym czego pragniesz, wtedy może czas popracować z duszą i jej poprzednimi wcieleniami (Trening Duchowy), lub innymi narzędziami duchowymi, których mamy cały wachlarz. Takie holistyczne podejście pozwoli Ci dokonać(CUD)u B-e w twoim życiu. 

Terapia duchowa służy przede wszystkim do oczyszczania negatywnych programów (czyli wzorców) zapisanych w podświadomości oraz ciele fizycznym. Pod wpływem tych programów, często nieświadomie kreujemy swoje życie oraz relacje międzyludzkie w sposób szkodliwy dla naszego rozwoju w szerokim rozumieniu. Oczyszczamy programy pracując z Wyższym Ja (nadświadomością) terapeuty oraz klienta, posługując się wahadłem i zestawem arkuszy z różnymi zagadnieniami duchowymi. Po zbadaniu wzorców oraz stopnia oddziaływania na różne sfery naszego życia uświadamiamy sobie źródła naszych problemów, a następnie skutecznie je transformujemy.

Współpracuję i należymy do następujących organizacji:

Misja Klubu Integracji Europejskiej

Celem Klubu jest integracja środowiska biznesu w jednoczącej się Europie. Europie będącej wyzwaniem. Europie, za którą trzeba nadążyć, gdyż bezustannie się zmienia. To wyzwanie także dla środowiska biznesu. Jak skorzystać z szans. Z otwierających się rynków. Z funduszy europejskich… Jak radzić sobie z zagrożeniami. Z rosnącą konkurencją. Z koniecznością dostosowania się do nowych europejskich regulacji…

 

Wizją E!stilo jest poprawa jakości życia ludzi we wszystkich jego aspektach. Dzięki rozwojowi cywilizacji mamy coraz więcej wygód – jednak z jakiegoś powodu cierpi na tym jakości życia mierzona poczuciem szczęścia, harmonii i równowagi w życiu czy dobrym stanem zdrowia. Nie musi tak być. Wystarczy zdobyć odpowiednią wiedzę i mieć motywację do działania.

Żyć e!stilo to żyć zdrowo i naturalnie. Czy jest coś cenniejszego niż zdrowie? Ono jest podstawą naszego życia. Ponieważ daleko odeszliśmy od natury – problemy zdrowotne zaczynają doskwierać większości z nas. Nie jesteśmy w tej sytuacji bezradni i zdani jedynie na środki farmakologiczne. Aby być zdrowym potrzebujemy powrotu do natury. W magazynie E!stilo promujemy holistyczną drogę do zdrowia która wiedzie poprzez aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także (a może przede wszystkim) poprzez pracę ze świadomością, która jest źródłem wszystkiego i decyduje o wszystkim.

 

Ewa Rok-Żarska

Zajmuję się numerologią od ponad 16 lat. Zgłębiałam wiedzę uczestnicząc w kursach u wybitnych mistrzów różnych dziedczin numerologii (m.in.: Gladys Lobos, Małgorzata Brzoza, Teresa Zambrzuska) i zbierając doświadczenie w pracy z klientami w wielu miastach Polski oraz w Anglii i na świecie. Portret numerologiczny był często pierwszym krokiem w pracy terapeutycznej. Sama borykając się z depresją i bulimią przez wiele lat, spotkałam na swej drodze numerologa (Danuta Rok), która zharmonizowała moją kartę numerologiczną. Odzyskałam wtedy wewnętrzną siłę  i wiarę w pełne uzdrowienie duszy i ciała.  Następnym milowym krokiem na mojej ścieżce duchowej było poddanie się duchowej terapii SRT (“Spiritual Response  Therapy” Roberta Dezlera.). Odczuwając ogromne uwolnienie od negatywnych energii i programów zaczęłam z jeszcze większą mocą transformować swoje życie w zgodzie z pragnieniami duszy. Mając takie narzędzia, jesteśmy w stanie uzdrowić każdy zakamarek psychiki i wprowadzić harmonię pomiędzy duszą, ciałem i umysłem. Dopiero wtedy nasze życie może ulec zmianie, bo tak naprawdę staję się zwierciadłem naszego wewnętrznego stanu.

Dla Ciekawskich osób które interesują się:

Struktogramem:
Czerwony – 10
Zielony – 11
niebieski – 11

Frisem:
Sposób myślenia: Partner
Sposób działania: Idealista

Dynamiką Bogactwa:
Dynamo – Deal Maker

Astrologią:

10.15 rano 18.08.1978 Warszawa

Słońce: Lew
Księżyc: Wodnik
Merkury: Lew
Wenus: Waga
Mars: Waga
Jowisz: Ryby
Saturn: Panna
Uran: Skorpion
Neptun: Strzelec
Pluton: Waga
Ascendent: Waga
Medium Celi: Rak

Numerologią:

Ewa Rok (nie mam bierzmowania)

Pierwszy zestaw imion do harmonizacji 2002:
Chrisstina Katarzyna Miriamm Lilli Kamilla

Druga zmiana 2004:
Jin

Trzecia 2006:
Mag Sue

Czwarta 2008:
Amelia Ligia

Piąta 2012
Rubin Zoa

Szósta 2014
Żarska

Siódma 2014:
Feria Aris

Ósma 2019
Surja Perli

 

NAPISZ DO NAS

Jeśli tylko masz pytanie lub po prostu chcesz porozmawiać o współpracy, to koniecznie do nas napisz.

Wysyłanie

Copyrights protected ©2019 LetUsGrow | Kontakt
Business & Personal Branding: GrandBrand

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account