"Matematyka jest alfabetem
przy pomocy którego Bóg
opisał świat"
- Galileusz

Numerologia

A właściwie PSYCHOnumerologia może stać się Twoim największym sojusznikiem na drodze do szczęśliwego harmonijnego życia. Gdybyś miał kody dostępu, wzór, którym możesz poprawić coś w swoim życiu, to od czego byś zaczął?

Przekonaj się

Zapraszamy Cię na LIVE’y (Facebook), na których przekonasz się jak wiele rzeczy możesz wyjaśnić, jak wiele rzeczy w swoim życiu możesz poprawić. Przyjdź i zgłoś się na  swoją interpretację i zdobądź “kod” do pełniejszego, harmonijnego życia!

Portret numerologiczny jest to interpretacja cech osobowości człowieka wynikająca z jego daty urodzenia oraz posiadanych przez niego Imion i Nazwisk. 

W języku liczb odczytujemy zgodności lub dysharmonie pomiędzy naturą duszy a cechami naszego charakteru. Wszelkie dysharmonie utrudniają realizacje planu duszy co na poziomie ziemskim objawia się poczuciem niespełnienia. Proces harmonizacji karty numerologicznej zachodzi, gdy dodajemy kilka nowych imion utworzonych w odpowiedni sposób przez numerologa. Te imiona działają na zasadzie kolejnego bierzmowania (czyli przyjęcia imienia z własnej woli) i nie muszą być wpisane w żadne dokumenty by działały energetycznie. Zmianę karty dokonuje się raz na kilka lat lub na całe życie, w zależności od planów duszy.

Jak zebrać dane – Analiza portretu numerologicznego.

1. Data urodzenia
2. Imiona (pierwsze, drugie, bierzmowanie, nadane w innych rytuałach, zmiana w dokumentach urzędowych, wszelkie pomyłki w paszportach itp. lub inna pisownia w nowych dokumentach, lub paszportach innych krajów, i jakiekolwiek inne zmiany) Nazwiska (rodowe, wszelkie występujące w dokumentach, wszystkich byłych mężów, które były przyjęte, jakiekolwiek zmiany w akcie urodzenia i inne)
3. Podpisy: osobisty (odręczny pod kartkami urodzinowymi, listami, czy jest to np. Antonii, czy Antek, a może A z zawijasem, albo może jeszcze inaczej. Czy używamy jednego, czy kilku, wtedy jak często. Zawodowy ( np. Antonii Bąk, A Bąk. oraz parafka: A.B. czy B. czy inny. Ważne abyśmy byli świadomi o jakich literach myślimy się podpisując. Oraz które używamy i jak często)
4. Przy analizie małżeństw: data ślubu. Przy analizie związków: data rocznicy, jeśli jest jakaś ustalona. Oraz pozostałe dane.
5. Firmy: data rejestracji, wszystkie słowa które się znajdują w zarejestrowanej nazwie.

Harmonizacja portretu numerologicznego:

Procedura, którą stosuje podczas harmonizacji karty. Dodatkowo oferujemy wsparcie coachingowe przez rok! Polega ono na diagnozowaniu powodów „przeciwności losu”, które spotykają daną osobę, po zharmonizowaniu. Czyli definiujemy co jest powodem problemu. Klient decyduje co z tą informacją zrobi, czy przyjdzie na sesje do nas, czy rozwiąże to sam, pójdzie do kogoś innego, albo na jakiś kurs. Jestem przeciwny „uzależnianiu” osób od naszych metod i nas samych, wręcz zachęcam do eksplorowania innych technik rozwoju osobistego. Często też na prośbę osób polecam literaturę dotyczącą ich rozterki.

1. Obliczenie portretu numerologicznego.
2. Dobranie nowej harmonijnej kombinacji wynikającej z imion i nazwisk.
3. Uzupełnienie potencjałów; zawsze równając do najsilniejszego potencjału według zasad harmonizacji potencjałów.
4. Ułożenie imion z brakujących potencjałów.
5. Harmonizacja podpisów do powstałego układu: daty, kombinacji, potencjałów.
6. Na sesji omówienie poprzedniego układu; czemu miał służyć, czego nauczyć, oraz nowego; co ma wprowadzić nowego do naszej podświadomości, dlaczego to a nie coś innego.
7. W zależności od osoby; przez około 30 dni pisanie całej sekwencji nowych imion około 20 razy na dzień, oraz zharmonizowanych podpisów po około 10 razy osobisty i zawodowy (najlepiej rano przed rozpoczęciem dnia aby wprowadzić podświadomość w stan którego pragniemy, nie jest to wymagane, jednak przyspiesza harmonizację).
8. U każdego zmiany zachodzą w różnym tempie, mniej więcej do roku czasu po harmonizacji dana wibracja zaczyna działać w 100%.
9. Kartę zmieniamy raz na kilka lat, lub na całe życie, w zależności od osoby.

Pracując z osobą, która wyraziła wolę zmiany portretu numerologicznego, kontaktujemy się z jej wyższą jaźnią w celu uzyskania informacji o jak najlepszym układzie energetycznym, pozwalającym na dalszy harmonijny rozwój danej osoby. Mimo że istnieją pewne zasady, zawsze kierujemy się pracą energetyczną, weryfikując dlaczego dana dusza potrzebuje takich a nie innych zmian, co na koniec układa się nam w spójny obraz.
Dlatego polecam dokonywanie zmian u profesjonalnych numerologów, którzy mają doświadczenie w pracy na płaszczyznach duchowych, ponieważ dobieranie imion jedynie rozumowo nie jest pełną harmonizacją. Rozumowe harmonizowanie nie spowoduje pełnego wydobycia potencjałów danej osoby, oraz w pewnych przypadkach może spowodować jeszcze większą dysharmonię.

Numerologia czy Psychonumerologia?

​Postanowiłem dodać kilka szczegółów na temat interpretacji numerologicznych jakie prowadzimy. Używam liczby mnogiej, bo robimy przygotowujemy je często z moją żoną. Zacznę od tego, że zawsze interpretujemy osobę, a nie dane.

Bazujemy na systemie Gladys Lobos (Numerologia Pitagorejska). Służy on głównie do analizy osobowości wynikającym z daty urodzenia, imion i nazwisk oraz podpisów. Imiona i nazwiska o tyle są ważne ponieważ z czasem w naszym życiu mogą ulegać zmianom (chrzest, bierzmowanie, małżeństwo i inne). Z samogłosek (bez litery Y) odczytujemy wibracje wnętrza, czyli jak ona wpływa na nasz rdzeń (data urodzenia) Tutaj mogą być ukryte informacje o naszych tendencjach na przykład depresyjnych lub apodyktycznych. Ze spółgłosek (plus Y) odczytujemy wibracje zewnętrzną, czyli jak widzą nas inni, o czym czasem możemy nie wiedzieć, że bardzo różni się od naszej wewnętrznej wibracji, co może prowadzić do konfliktu wewnętrznego np. Pragnę przewodzić ludziom, a dostaję informacje zwrotne, że nie uważają mnie za osobę o silnej osobowości i żadne udowadnianie tego nie zmienia ludzkiego do nas podejścia . Równie ważną informacją są nasze cele życiowe (suma wibracji zewnętrznej i wewnętrznej), która mówi nam do czego dąży nasza dusza i co stawia sobie jako absolutny priorytet. Tu może być na przykład ukryta informacja dlaczego mimo to że mamy wszystkie predyspozycje do tego, żeby osiągnąć sukces zawody, a nasze zobowiązania wobec rodziny nam to uniemożliwiają lub skutecznie sabotują.

Poszerzyliśmy system G. Lobos rozbudowując go o gałęzie numerologi, które dokładniej określają i umieszczają wyzwania w czasie. Co nam będzie sprzyjać lub pod jakim kontem nasze życie będzie się realizować. Nie jest to dokładnie przepowiadanie przeszłości i przyszłości, jednak potrafi wiele powiedzieć o tym co człowieka spotkało do tej pory i gdzie prowadzi nas nasza dusza (podświadomość). Odczytujemy to z tzw. “Diamentu Życia”.

Kolejny system numerologiczny o, który rozbudowaliśmy nasze interpretacje to Psychonumerologia relacji i związków na bazie Numerologii Kabalistycznej. Pozwala ona z daty urodzenia odczytać jakie relacje mieliśmy z rodzicami, lekcje ukryte w liniach rodowych matki i ojca, jakiego podświadomie związku dla siebie pragniemy, co jest naszą lekcją życiową (karmą), oraz co jest naszym głównym talentem życiowym.

Trzeci system numerologiczny o który wzbogaciliśmy naszą psychonumerologię jest to Numerologia Karmiczna. Pozwala ona nam rozbić życie człowieka na 4,5 letnie cykle i zaobserwować jakie wyzwania towarzyszyły człowiekowi oraz w jakim kierunku one zmierzają w kontekście całego portretu numerologicznego.

Jeżeli ktoś przeczytał książkę na temat numerologii, może mieć wrażenie, że jest to sztuka prawie nie do opanowania. Na kursie podstawowym Psychonumerologii pokazujemy jak w 4 dni jesteśmy się jej na tyle nauczyć, że jesteśmy w stanie zaraz po kursie samodzielnie interpretować portrety. Unikatowy system nauki jaki stworzyliśmy umożliwia to nawet kursantiom z zerowym doświadczeniem numerologicznym.

Natomiast Harmonizacja Portretów Numerologicznych i Psychonumerologicznych wymaga umiejętności pracy “pozazmysłowej”. My to nazywamy pracą z Wyższą Jaźnią interpretowanej osoby, czyli praca na poziomie nadświadomości. Te umiejętności są wymagane w harmonizacji portretu numerologicznego, My używamy do tego pracy z wahadłem, której uczymy na kursie: Trener Duchowy.

Podsumowując, numerologia może nam pomóc w odczytaniu osobowości i sporej ilości tajemnic jakie kryją się w podświadomości człowieka. Mnie w pewnym momencie mojego życia wyjaśniło w ciągu dwóch godzin powód większości moich problemów i konfliktów życiowych, które nie pozwalały mi na stworzenie związku jakiego pragnąłem i kreatywne rozwijanie dziedziny, która mnie pasjonowała. Pół roczna terapia u psychologa nie dała mi nawet namiastki takich rozwiązań. Zdefiniowała parę moich problemów, jednak nie rozwiązała ich, a z czasem na ich miejsce pojawiły się inne. U numerologa znalazłem odpowiedzi na moje pytania i za razem pierwszy etap uzdrowienia moich negatywnych tendencji u samych korzeni (harmonizacja portretu numerologicznego), na te, których pragnę, a nie oswajanie się z ich skutkami lub zagłuszanie. Do dnia dzisiejszego zadziwia mnie jak jedno narzędzie, tak proste w użyciu, może wpłynąć na realizację naszego życia. Motywuje nas to do prowadzenia otwartych warsztatów, aby jak najwięcej osób mogło zobaczyć, że mają możliwość zmienić swoje życie tak jak tego pragną, bez kilkuletniej kosztownej terapii. Zdobyć narzędzie, którym ustawią swoją podświadomość do tego aby znaleźć sposób by stać się mistrzem samego siebie. Dzięki zharmonizowaniu portretu numerologicznego, już nie dawałem się wykorzystywać lub sobą manipulować niekompetentnym uzdrawiaczom i psychologom 🙂 A co nawet ważniejsze ludziom z mojego otoczenia. Z mojej wypowiedzi może wynikać, że uważam psychologów za niepotrzebnych. Pragnę jedynie aby rozwijali swój warsztat pracy i szukali rozwiązań również poza czysto rozumową stroną. Podziwiam tych, którzy to robią 🙂

Numerologia odkodowana za pomocą NLP:

Ten artykuł nie ma was przekonać o naukowych argumentach dotyczących działania narzędzia zwanego Harmonizacją Karty Numerologicznej. Ma on na celu logiczne wytłumaczenie na czym polega transformacja numerologiczna i co w niej możesz odnaleźć dla siebie potrzebnego.

Wiele osób mnie pyta o co w tym tak naprawdę chodzi. Wadim to jest jakieś wróżkarskie narzędzie, kiedyś czytałem „horoskop numerologiczny”, że jestem jakąś tam liczbą i niby to określa kim jestem?!?

Nie i tak. Przede wszystkim przy użycia profesjonalnie narzędzia numerologii wykorzystujemy tak zwaną kinestetykę czyli zmysł  odczuwania. Można to porównać też do mentalisty, który świadomie lub nie jest mistrzem NLP. Jednak nie tylko neuro-lingwistycznego programowania ale przede wszystkim umiejętności odczytywania drugiej osoby. W NLP nazywa się to kalibracją, czyli obserwacja ruch gałek ocznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie stwierdzić w dużym uproszczeniu czy kłamiemy. A w mniejszym uproszczeniu stwierdzić jakimi zmysłami najczęściej operujemy jako indywidualna jednostka. Prowadzi to nas do tego, że gdy się tego wyuczymy możemy dopasowywać nasz komunikat do odbiorcy, przez co lepiej go zrozumieć, a gdy jesteśmy psychologiem, coachem itp. Lepiej mu pomóc. Twórcy NLP nazwali i zdefiniowali to co najlepsi psychologowie ich czasów używali i stosowali wobec swoich pacjentów. Czyli zdefiniowali to co ci wybitni psychoterapeuci robili świadomie, podświadomie, nieświadomie podczas swoich sesji. Następnie „skopiowali” i ułożyli w strategie ich wzorce postępowania. Dzięki czemu osiągnęli bardzo dobre wyniki podczas testowania swych teorii. Z teorią przyszła praktyka i rozwój technik i strategii. Teraz w 20 dni można się nauczyć szybko i skutecznie technik pracy nad sobą i ze sobą, również szybko może nas to prowadzić do pracy z innymi ludźmi. Ma to sens jeśli naszą intencją jest skuteczna pomoc sobie lub innemu człowiekowi w rozwiązaniu naszych do tej pory „nierozwiązywalnych” dylematów.

Miało być o odkodowaniu numerologii a ja cały czas o NLP, natomiast to jest zamierzone :-). Gdy połączymy te dwie umiejętności, czyli kinestetykę i szeroko pojętą kalibrację mamy możliwość doświadczać tego co nazywamy intuicją. Każdy intuicje ma :-), ale czy używa jej świadomie? Czy kiedykolwiek tak na to patrzyłeś? Przeprowadzam tu dedukcje i indukcję jednocześnie. Kinestetyka czyli emocje pozwalają nam szybko reagować, rozum i kalibracja trwają długo. Jeśli podłączymy rozum pod kinestetykę i będziemy kodować za pomocą emocji, będziemy w stanie bardzo szybko wyłapywać zmiany u drugiej osoby. Jeżeli wiemy, że podświadomość z prędkością światła przetwarza wszystkie informacje to mamy już umiejętności mentalisty. To nas prowadzi do tego, że za pomocą wielu doświadczeń potwierdzających nasze świadome umiejętności jesteśmy w stanie w mgnieniu oka intuicyjnie, kinestetycznie, kalibrując dana osobę stać się jej metaforycznym lustrem co spowoduje możliwość czytania w niej czyli w sobie jak w otwartej książce, no bo jeżeli dopasujemy całego siebie do tej osoby stając się prawie nią na poziomie zmysłów, emocji, świadomej kalibracji to teraz zadając jakiekolwiek pytanie dostajemy od tej osoby odpowiedź, a zarazem wiemy doskonale co w tej odpowiedzi nie jest prawdą i czego ta „dysharmonia” dotyczy, ponieważ jesteśmy dostrojeni do tej osoby na 99,9%. Aby być wybitnym w tym najpierw warto być tak dostrojonym do siebie samego. To oznacza bycie w 100% ze sobą szczerym i stawić czoła wszystkim swoim niedoskonałościom świadomie i je zrozumieć, a nie tylko zdefiniować. Gdy już jesteśmy takim wyszkolonym świadomie rezonatorem, czyli sami stajemy się świadomie doskonałym narzędziem do odczytywania emocji, zmysłów swoich oraz ich rozumienia na przykład za pomocą wiedzy psychologicznej, NLP, nowoczesnej psychologii, gdy dorzucimy do tego wiedzę duchową, jeśli nie jesteśmy ignorantami w tym temacie, możemy się stać fachowcami na poziomie światowym. Fachowcami od dostrajania się i od odczytywania wewnętrznych wzorców, przekonań, wierzeń, naszej tożsamości. Na tym poziomie zaczynamy rozumieć, że wszystko ma sens, że z czegoś wynika i do czegoś zmierza. Żeby było nam łatwiej używamy do tego narzędzi fizycznych. Jest ich cała masa. Na przykład psychoanaliza, jednak często w niej nie jest brany czynnik intuicji. Natomiast Hipnoza łączy oba te składniki, rozum i intuicję. Przez co pojedynczymi ćwiczeniami i zestawami możemy wpływać na swój „rdzeń” osobowości. Najczęściej powtarzając pewne czynności tak jak w treningu fizycznym tak długo aż wykształcą nam się „mięśnie” i będziemy mieć dostęp do nowych możliwości w naszym życiu. Bo tak jak ćwiczymy na siłowni i poprzez systematyczny „rytuał” pewnego zestawu ćwiczeń stajemy się silniejsi, tak samo ćwicząc hipnozę, albo autohipnozę regularnie zmieniamy i rozwijamy nasz zakres nawyków postępowania, myślenia. Jeśli mamy ku temu predyspozycje tak jak w ćwiczeniu na siłowni mamy szybsze wyniki, lub nie. Czasami nawet jest tak, że wyniki są malutkie w porównaniu do innych. Jednak poprzez rytuał (ćwiczenie) budujemy i budujemy nasz metaforyczny mięsień, nawyk, umiejętność. Jednak podczas ćwiczenia możemy popełnić wiele błędów. Mieć złą dietę, która nie jest dostosowana indywidualnie do naszego organizmu. Możemy mieć braki pewnych witamin, mikroelementów kluczowych w naszym organizmie, możemy mieć słabą technikę ćwiczeń, mieć trenera, który jest źle do nas dobrany, mieć nie dość dobre środowisko do ćwiczeń, możemy mieć słaby sprzęt itd. Itp.

Wreszcie przejdę do sedna 🙂 Numerologia zapewnia nam możliwość zmiany naszego rdzenia tak aby zawsze zmierzał tam gdzie jest optymalna możliwość oczekiwanej przez nas zmiany. Metaforycznie nasz ogród ma idealną glebę do przyjmowania nowych koncepcji (nasion), czyli ćwiczenia wykonywane przez nas będą przynosić optymalne rezultaty i już nigdy więcej nasiona nie będą sypane na skalistą suchą glebę, a za razem pozbędziemy się sabotażysty, który w nas nieświadomie siedzi. Jak odczytujemy w numerologii rdzeń człowieka, jego tożsamość? Za pomocą wysoko rozwiniętej intuicji, która zawiera w sobie to co wcześniej napisałem, ale w świadomy sposób, poprzez wielokrotne ćwiczenia, najlepiej pod okiem mistrza. Ponieważ wiemy, że informacja jest wszędzie, to w numerologii miejscem znajdywania informacji jest data urodzenia, imiona i nazwiska oraz podpisy, które dają nam dostęp do informacji jak zostało zaplanowane życie przez twoją duszę, tak tu duchowość jest kluczem, bez niej było by to niemożliwe.

​W psychologii mamy różne testy gdzie według odpowiedniego klucza definiuje się osobowość. Numerologia daje nam podobną, a jednak bardziej rozbudowaną możliwość. Dzięki umiejętnościom jakie posiada Numerolog możemy odpowiedzieć na takie pytania jak: Dlaczego brakuje mi wytrzymałości? To jest dość powszechne i powodów jest wiele, ale jednak… Dlaczego ludzie odbierają mnie inaczej niż ja czuję, że jestem. Przykład: Jestem nieśmiały i wolę pracować sam, to dlaczego większość ludzi traktuje mnie jak lidera? Inny przykład: Chcę być liderem i duszą towarzystwa, a ludzie stronią ode mnie i mnie nie szanują mimo, że nie dałem im takiego powodu!? Mógłbym mnożyć przykłady. Kolejna kwestia. Nie mogę realizować w życiu tego co pragnę robić. Przykład: Chcę założyć rodzinę i za każdym razem gdy już mam udany związek, to jakoś tak on się rozpada, a dodatkowo wiąże się to z tym, ze zawodowo muszę albo zmieniać pracę, albo mam jej za dużo… Inny przykład: Chce prowadzić swój biznes, ale jak już jestem gotowy to wypadają mi obowiązki rodzinne, a to jakaś ciężka choroba w rodzinie, albo żona akurat straci pracę i nie możemy zaryzykować, zawsze jakieś rodzinne sprawy wyskakują… Są również różne tematy związane z emocjami. Przykład: Mam wybuchowy charakter, pracowałem(am) nad tym ale zawsze pojawia się coś i nie jestem w stanie się opanować, próbowałem(am) wszystkiego. Albo: Chciał(a) bym wyrażać swoje emocje, ale po prostu nie mogę, bo ich nie czuję, a jak się pojawiają, to akurat nie mam komu. To jest dziwne i frustrujące! Oraz wiele innych. Oczywiście, że można to rozwiązać w terapiach różnego rodzaju, ale są osoby, które zrobiły już bardzo wiele, albo z góry zakładają, że to jest nie do zrobienia, bo jest bardzo ciężkie. Tu przychodzi z pomocą numerologia. Natomiast to nie wszystko. Ma ona jeszcze inną wspaniałą zaletę. Można się z niej dowiedzieć gdzie jesteś, czyli jak i dlaczego twoja historia życiowa się tak a nie inaczej ułożyła. Dzięki czemu możemy stwierdzić jakie są twoje silne strony i te słabe i dokładnie je określić. Przez co możesz z większą precyzją skupić się na kluczowych dla ciebie kwestiach do przepracowania, zamiast metodą prób i błędów szukać kluczowych tematów tak zwanych korzeni problemów. To oszczędza czas i pieniądze, oraz powoduje, że wybierane metody są do nas lepiej dopasowane i efekty są o wiele szybsze.

Czy jest to idealne narzędzie? Nie. Niesie jednak ze sobą możliwość zmiany wielu wzorców postępowań na raz. Dodatkowo zmieniać bardzo szybko towarzyszące im przekonania. To wszystko odbywa się ekologicznie, czyli nie jest to wyrywanie zęba na żywca, a harmonijne korygowanie aparatem na zęby, które czasem trwa, ale jest skuteczne na wszystkich obszarach naszego życia. Transformacja numerologiczna trwa do około roku. Jeżeli świadomie nad sobą pracujemy, rozwijamy się mentalnie, to zmiana jest szybsza i bardziej spektakularna. Jeżeli natomiast nie robimy tego, zmiana i tak zajdzie, jednak wtedy możemy tego nie zauważyć, ponieważ rozciągnięta jest w czasie. Przykładem kiedy mogliśmy takiej zmiany doświadczyć, a dopiero po jakimś czasie dostrzegliśmy znaczącą różnicę jest bierzmowanie (nadanie imienia) lub ślub i przyjęcie nazwiska męża. Ta druga zmiana dotyka obu osób, ale to kobieta jej doświadcza bardziej. Co ciekawe po rozwodzie, jeśli taki się zdarzy, mężczyzna zazwyczaj wraca do starego modelu postępowania, a kobieta pozostaje tą samą osobą co za czasów małżeństwa… To nie jedyna sytuacja gdy przyjmujemy nowe imię. Wiele kultur i tradycji ma w sobie taki rytuał. O katolicyzmie już wspomniałem. W wielu kulturach i stowarzyszeniach gdy przyjmuje się nowego członka dostaje on nowe imię… Dla mnie jako naukowca najciekawsze jest wydobycie informacji z takiej zmiany. Numerologia pozwoliła mi odkodować co powoduje taka zmiana, na co wpływa i jak się przejawia u jednostki, gdyż zawsze interpretuje osobę, a nie same „cyferki”. Jak już mamy określone co jest wprogramowane w podświadomość i jakie wzorce nieświadomie realizujemy, a czasem świadomie 🙂 wtedy możemy przejść do świadomej zmiany.

Proces świadomej zmiany:

Jest to dodanie kilku imion w celu zharmonizowania naszej podświadomości oraz ustawieniu nowego złożonego programu do realizacji. Programu, który ma nas wspomóc we wszystkich sferach naszego życia wydobywając nasze talenty na powierzchnie lub je wzmacniając, a nasze „wady” zamienić z czasem na nasze zalety, natomiast na pewno pozwala nam na szybsze i łatwiejsze ich przepracowanie i zmianę, głównie dlatego, że wiemy skąd one się wzięły. To narzędzie nie załatwia wszystkiego za nas, ono nas otwiera na życiowego totolotka. Czyli przyciąga do nas optymalne rozwiązania dla naszego celu. Jednak nadal mamy wiele narzędzi, które nas wspomagają w naszej pracy nad sobą. Dla mnie sekretem jest używać i łączyć ze sobą różne techniki, oczywiście nie za dużo na raz, natomiast Harmonizacja numerologiczna jest tak jakby cichym procesem, ponieważ dzieje się w nas, bez naszego świadomego umysłu, więc mało, że nie koliduje z żadna inną techniką, to jeszcze każdą wspiera. Zmiany dokonujemy raz na kilka lat, jeżeli intensywnie się rozwijamy. Jeśli nie, jedna zmiana wystarcza również na całe życie, jednak i tak jest ono już inną drogą i innym zestawem wzorców postępowania i nawyków, które się tworzą. Bo dokonaliśmy jej świadomie.

Moim zamysłem nie jest przekonanie was, że bez zharmonizowania karty nie da się żyć optymalnie, a pokazać wam jak można by sobie taki proces wspomóc i rozwinąć. Metoda jest prosta do wykonania. Jak można się przekonać, czy to wszystko prawda? Czy mój opis ma sens? To jest prostsze niż sądzicie. Wystarczy posłuchać się swojej intuicji. Wsłuchać się w siebie i jeżeli poczujecie, że to was przyciąga, podjąć decyzję. Bo nie będę was mamił idealnym życiem, że to narzędzie wszystko rozwiąże za was, ono da wam przepustkę do wszelkich rozwiązań, ale wyzwania trzeba będzie przejść, ponieważ nowe wzorce postępowań zawsze potrzebują się umocnić, a do tego potrzeby jest trening, czyli życie. Korzyść jest taka, że nie będzie w was ograniczeń. Moja ulubiona definicja harmonizacji numerologicznej: Po zmianie już zawsze będzie ci się chciało chcieć. Naturalna motywacja, zawsze dostępna, do realizacji naszych pragnień. Czasem to takie proste 🙂

letusgrow

Jeśli masz do nas pytanie, lub po chcesz nas lepiej poznać, to zapraszamy do kontaktu i dodania nas na portalach społecznościowych.

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

NAPISZ DO NAS

Jeśli tylko masz pytanie lub po prostu chcesz porozmawiać o współpracy, to koniecznie do nas napisz.

Wysyłanie

Copyrights protected ©2018 LetUsGrow | Kontakt
Business & Personal Branding: GrandBrand

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account